Paykasa'ya Hoşgeldiniz

Sıkca Sorulan Sorular

Sıkca Sorulan Sorular

Paykasa alışveriş, oyun ve E-ticaret sitelerinde ödeme aracı olarak kullanılabilen güvenilir ödeme aracıdır. Paykasa satın almak için satın almak istediğiniz tutardaki Paykasa’yı tercih etmeli ve daha sonra satın al bölümüne geçiş yaptığınızda tarafınıza iletilen hesap numarasına havale veya kredi kartınız ile kart tutarını yatırarak işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanarak ödeme teyidinizi almanızın ardından Paykasa tek kullanımlık 16 haneli pin kodunuz tarafınıza gönderilecek satın alma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Paykasa satın alma işleminde banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme sağlamanız mümkündür. Bu ödeme seçenekleri arasında Cep bank ile işlem sağlanamamaktadır. Ödeme yöntemleri arasında Cep bank seçeneğinin olmayışı bankalar ile yapılan anlaşmalar ile bağlantılıdır.

Paykasa kart alındığı, tarafınıza 16 haneli pin kodu iletildiği gün ve saat temel alınarak kullanıma açılmaktadır. Bu sebeple 1 yıllık süre içerisinde kullanılmalıdır. Belirtilen tarih aralığında istediğiniz zaman kullanım sağlayabilirsiniz. Belirtilen zaman zarfı içinde pin kodunuzu saklamalı ve kesinlikle 3. Şahıslar ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Paykasa kart kod alımında kullanmış olduğunuz banka hesabınız veya kredi kartınız ile ödeme gerçekleştirebilir ve kısa sürede Paykasa karta sahip olabilirsiniz. Mobil ödeme yöntemi Paykasa kart satışımız yoktur

Paykasa kart satın alınması için aracılık eden bankalar ve kredi kartlarında belirlenen limitler tarafımızdan değil, tamamen banka veya kart firması tarafından belirlenen alt üst limitlere sahiptir. Dilerseniz farklı kart ve banka hesaplarından daha düşük olarak belirlenen limitlerle işlem sağlayabilirsiniz.

Paykasa kart, kullanımında olduğu gibi, satışında da internet üzerinden hizmet sağlanabilen bir sisteme sahiptir ve herhangi bir Real satış mağazasına sahip değildir. Bu nedenle bizlerle iletişime geçmek istediğinizde tarafımıza her an ulaşabileceğiniz 7/24 hizmet sağlanan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunsuz satın alma ve güvenilir hizmet anlayışımız ile sizlerin isteklerine yanıt veren Paykasa Türkiye yetkili bayisi olarak doğru adresten, en iyi fiyatlar ile alışveriş yapabilmenizi amaçlıyoruz.

Paykasa kart kod alımı sağlarken, yapmış olduğunuz ödemenin ait olduğu hesaba dair kişisel bilginin tarafınıza ait olup olmadığı bizim için önem arz etmemektedir. Sadece kart satın alma işlemi için yaptığınız ödenin müşteri hizmetlerine ulaştığınız anda teyidi maksadıyla hangi isimle ve ne kadar tutarda yapıldığını belirtmeniz yeterlidir.

Paykasa ön ödemeli kart sistemi adından da anlaşılacağı üzere önce ödeme, sonra kart satın alma sistemiyle işlemektedir. Bu nedenle kartın ödemesi mutlaka satın alma esnasında gerçekleştirilmelidir. Yapısı gereği harcamalarınızda kişisel limitlerinizi kontrol edebilmenize ve bütçeniz dâhilinde harcama yapabilmenize olanak tanıyan sistemi ile zaruri harcamalardan uzak durmanızı sağlayacaktır.